אבני מדרך

באבא אבן מספקת עבורכם מגוון רחב של אבני מדרך מרשימות וססגוניות במגוון טקסטורות, גדלים ועוביים מיוחדים ומרשימים.

מתוך מגוון אבני המדרך שלנו תוכלו למצוא אבני בזלת, ציפחה, מנוסרת ועוד סוגי אבני מדרך טבעיות ומרשימות.

אבני המדרך מעטרות את הגינה שלכם ויוצרות מעין שביל דקורטיבי מושלם המחמיא לסגנון העיצוב הקיים בבית ובגינה שלכם. אבני המדרך מתאימות לשילוב יחד עם אלמנטים שונים כמו אבנים, סלעים, עץ, מזרקות ועוד.

את אבני המדרך ניתן להניח על גבי דשא, צמחייה או על גבי הקרקע – בכל דרך בה תבחרו, האבנים ישתלבו עם הגינה והצמחיה שלכם באופן קסום.

הקמת גינה , תכנון גינה , אבני תיחום

דשא סינטטי לגינה

תוספת של צבע ירוק מחיה את המראה של כל גינה, אך ישנם מקרים רבים בהם פשוט לא ניתן לגדל דשא איכותי, מה שמותיר את האדמה

אבני מדרך

עיצוב הגינה מאפשר ליצור לה מראה מטופח במיוחד, ומרבית האנשים מתכננים מה הם ישתלו והיכן כאשר הם שוקלים מה לעשות בגינה. אולם, ישנה תוספת חיונית

יתרונות בהתקנת דשא סינטטי לגינות

הגיע הקיץ, הגיע גם החופש, אבל לאחרונה אנחנו כאן במדינת ישראל מזדהים עם כל העולם ולא מרגישים כל כך חופשיים. החופים והפארקים נסגרים ונפתחים כמו

אבני מדרך – לתכנן את השבילים עליהם אנו צועדים

אבני מדרך הן דרך ייחודית ויפיפייה לפתוח אזורים בבית ובחצר, ליצור פינות קסומות, לשדרג את הגינה ולוודא שכל צעד שלך לקראת הבית או בסביבתו יהיה לא פחות ממושלם. בעזרת אבני מדרך ניתן ליצור שבילי הליכה בחצר, נתיבי הליכה אשר מגנים ומשתלבים עם הצמחייה ואפילו שביל גישה נוח ומסומן לחנייה.

לאילו גינות מתאימות אבני מדרך

אבני מדרך הינן פתרון מושלם למגוון רחב של גינות, זאת בעיקר הודות למראה הטבעי והייחודי שלהן אשר משתלב עם אלמנטים כמו אבנים גדולות, דשא או דשא סינטטי, צמחייה חיה, מזרקות ועוד. מכיוון והשביל אשר ייווצר מאבני המדרך נמצא בשליטתך המוחלטת, ניתן ליצור את השביל המושלם לבית ולצרכים שלך.

כיצד יש לבחור אבני מדרך לגינה

בחירה של אבני המדרך תלויה לחלוטין בעיצוב הקיים בחצר שלך ובהעדפות שלך למראה השביל החדש. ההבדלים בין אבני המדרך השונות הינם רבים והם כוללים את מראה האבנים, המרקם שלהן, האבן ממנה הן עשויות והעלויות שלהן.

אז איפה מתחשק לך לדרוך

עכשיו זה הזמן שלך להסתכל על מגוון אבני המדרך ופלטות עץ מדרך שאנו מציעים, לדמיין את השביל המושלם לבית שלך, ליצור איתנו קשר טלפוני ולהניח את האבן הראשונה בדרך לשביל הקסום שלך.

באבאבן מחזיקה בניסיון של מעל לשלושים שנה באספקה של מוצרי גינה וליווי לקוחות בדרכם אל הגינה המושלמת. אנחנו מציעים ללקוחותינו אחריות מלאה על כלל המוצרים שאנו מספקים, ייעוץ חינמי וללא התחייבות ומגוון רחב של פתרונות ליצירת פיסת גן העדן הפרטית שלך.